Logo Gold partner
GOLD PRODEJNA
Partner České zbrojovky, a. s.

NOVÉ DALEKOHLEDY

Tyto stránky obsahují zboží, které je dle zákona o regulaci reklamy určeno ke shlédnutí pouze subjektům splňujícím podmínky zákona č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu.

Stiskem tlačítka Souhlasím potvrzujete, že jste jste osoba starší 18 let či právnická osoba.

Swarovski EL
Swarovski SLCnew
Swarovski Habicht
Swarovski Pocket
Příslušenství k dalekohledům Swarovski
Přehled dalekohledů Swarovski

Blaser • Fomei • Kahles s dálkoměrem • Leupold • Meopta - MeoPro • Meopta - Meostar • Nikon • Swarovski • VŠECHNO

NOVÉ DALEKOHLEDY

značkamodelpopiscenasklademkoupit
SwarovskiCL Companion 10x30Nový CL Companion 8x30 má zorné pole 132 m (144 yd), které vám poskytne Vícedokonalý přehled. Jeho působivá optika s 8násobným zvětšením zajistí, že vaše sledování bude plynulé a bez chvění. Ergonomický design těchto kompaktních, lehkých (490 g) dalekohledů z nich dělá vynikajícího společníka, který vám poskytne jedinečné zážitky, když jste na cestách.Méně29 440 Kč
 ks
SwarovskiEL 10x42EL RANGE je nejnovější ukázkou inovativnosti, která je srdcem SWAROVSKI OPTIK. VíceKombinuje technologii SWAROVISION s přesným měřením rozsahu . Sledujte hru rychle a přesně díky přesnosti a ostrosti technologie SWAROVISION od okraje k okraji. Řadu EL lze nakonfigurovat tak, aby vyhovovala vašim konkrétním potřebám, a můžete přenášet své vlastní balistické údaje spolu s údaji o tlaku a teplotě vzduchu, což vám umožní přesné vyhodnocení každé lovecké situace. Inovativní asistent sledování vám pomůže zúžit oblast, kde váš poslední výstřel zasáhl cíl.
Nekompromisní pozorování. Řada EL Range 10x42 ukazuje přesné detaily při sledování na velké vzdálenosti díky 10násobnému zvětšení.Méně
SwarovskiEl Range TA 10x42Binokulár Swarovski Optik EL Range TA spojuje nejmodernější optiku s digitální Víceinteligencí. Díky zahrnutí individuálních balistických a atmosférických údajů poskytuje přesná měření. Společně s jedinečným Tracking Assistant s jednoduchým a intuitivním nastavením pomocí aplikace pro chytré telefony poskytuje EL Range perfektní balíček pro lov.

Binokulár EL Range 8x42 / 10x42 je ideální pro četné pozorovací příležitosti až do soumraku. Jejich expanzivní zorné pole a velká výstupní pupila zajišťují optimální pohodlí při pozorování.

Základní charakteristika:

Dálkoměr - Integrované měření náklonu s jedinečným programem pro výpočet střelby pod úhlem zobrazuje upravenou vzdálenost střelby nebo úhel. EL Range vám poskytne přesné měření na vzdálenosti od 10 m.
Přizpůsobená balistika - Pomocí aplikace v chytrém telefonu můžete nakonfigurovat dalekohled pro svoje konkrétní potřeby a individuální balistické údaje. Kombinace těchto údajů a atmosférických dat, například o tlaku vzduchu a teplotě, vám umožní přesnou střelbu na velké vzdálenosti. Kromě přepočtené vzdálenosti vám také poskytne informace o počtu kliknutí pro váš puškohled.
Tracking Assistant - Integrovaný Tracking Assistant významně usnadňuje dohledání zvěře – dovede vás na nástřel. K použití tohoto programu se můžete přihlásit pomocí telefonu nebo dalekohledu EL Range
Optické vrstvy SWAROTOP, SWARODUR, P-BELAG
Plněno inertním plynemMéně
88 700 Kč
 ks

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.