Logo Gold partner
GOLD PRODEJNA
Partner České zbrojovky, a. s.

NOVÉ DALEKOHLEDY

Tyto stránky obsahují zboží, které je dle zákona o regulaci reklamy určeno ke shlédnutí pouze subjektům splňujícím podmínky zákona č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu.

Stiskem tlačítka Souhlasím potvrzujete, že jste jste osoba starší 18 let či právnická osoba.

Swarovski EL
Swarovski SLCnew
Swarovski Habicht
Swarovski Pocket
Příslušenství k dalekohledům Swarovski
Přehled dalekohledů Swarovski

Blaser • Fomei • Kahles s dálkoměrem • Leupold • Meopta - MeoPro • Meopta - Meostar • Nikon • Swarovski • VŠECHNO

NOVÉ DALEKOHLEDY

značkamodelpopiscenasklademkoupit
Fomei8x56 FOREMAN PRO XLD - OY2717Nová generace populárních loveckých dalekohledů s průměrem objektivu 56mm VíceFOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a světelností i za zhoršených světelných podmínek.
Zárka:60měsíců.Méně
10 990 Kč
 ks
Fomei8x52 FOREMAN PRO XLD - OY2715Nová generace loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD je vyvinuta se Vícezaměřením na maximální využití při pozorování za soumraku, za šera nebo v obtížných světelných podmínkách. Hlavní výhodou je vynikajicí ovladatelnost a světelný výkon optické soustavy.
Záruka:60měsíců.Méně
8 490 Kč
 ks
Fomei10x25 BEATER FMC - OY1713Dalekohledy DCF konstrukce. Pogumovaný dalekohled plněný dusíkem s odolností Vícepro orosení, voděodolný a prachuvzdorný, polycarbonové tělo, Twist-Up očnice.
Model 10x25 BEATER je dalekohled vhodný pro cyklovýlety nebo zimní výpravy na lyžích. Kapesní velikost a minimální hmotnost mu zaručuje místo ve výbavě každého turisty. Voděodolné tělo plněné dusíkem odolá i náhlé změně teplot nebo počasí.
Záruka:36měsíců.Méně
Fomei8x32 BEATER FMC - OY1712Dalekohledy DCF konstrukce. Pogumovaný dalekohled plněný dusíkem, s odolností Vícepro orosení, voděodolný a prachuvzdorný, polycarbonové tělo, Twist-Up očnice.
Model 8x32 BEATER je ideální dalekohled pro pozorování přírody, při sportu a zejména pro turistiku. Rozměry, hmotnost i zvětšení jsou ideální kombinací pro každodenní nošení. Vyniká širokým zorným polem 129m v 1000m a poskytuje tak vysoký komfort pozorování.
Záruka:36měsíců.Méně
3 190 Kč
 ks
Fomei8x40 ZCF - OY1202Řada ZCF dalekohledů je určená pro široké využití zejména při turistice Vícenebo sportu, případně pro pozorování v lese. Silné zeleno-černé pogumování chrání přístroj proti případnému nárazu. Kovová konstrukce ostření a okulárů zajišťuje odolnost celé mechaniky dalekohledu.

Model 8x40 CLASSIC optimálně kombinuje výhody konstrukce ZCF a kompaktního těla. Nadstandartně široké zorné pole 143m v 1000m je v této cenové kategorii zcela mimořádné a poskytuje vysoký komfort pozorování. Dalekohled je vhodný pro turistiku nebo pro pozorování krajiny.
Záruka:36měsíců.Méně
1 690 Kč
 ks
Fomei8x42 BEATER FMC - OY1704Dalekohledy DCF konstrukce. Pogumovaný dalekohled plněný dusíkem,odolnost pro Víceorosení, voděodolný a prachuvzdorný, polycarbonové tělo, Twist-Up očnice.
Model 8x42 BEATER je kompaktní dalekohled vhodný pro pozorování přírody i pro výkon práva myslivosti. Díky širokému zornému poli se rovněž uplatní při sportovním vyžití a zejména pro turistiku. Rozměry i hmotnost jsou ideální kombinací pro každodenní nošení.
Záruka:36měsíců.Méně
4 290 Kč
 ks
Fomei10x42 BEATER FMC - OY1705Model 10x42 BEATER je ideální dalekohled pro pozorování přírody, při sportu a Vícezejména pro turistiku.
Rozměry, hmotnost i zvětšení jsou ideální kombinací pro každodenní nošení. Pogumovaný dalekohled plněný dusíkem, odolný proti orosení, voděodolný a prachuvzdorný. Polycarbonátové tělo, Twist-Up očnice.
Záruka:36měsíců.Méně
3 790 Kč
 ks
Fomei7x50 ZCF - OY1311Řada ZCF dalekohledů FOMEI CLASSIC je určená pro široké využití zejména Vícepři turistice nebo sportu, případně pro pozorování v lese. Silné zeleno-černé pogumování chrání přístroj proti případnému nárazu. Kovová konstrukce ostření a okulárů zajišťuje odolnost celé mechaniky dalekohledu.

Model 7x50 CLASSIC je velmi oblíbený univerzální dalekohled. Poměr zvětšení a průměru objektivu poskytuje i v této základní řadě solidní světelnost. Díky ZCF konstrukci s Porro-prismatickými hranoly umožňuje dalekohled ideální a pevný úchop. Dalekohled je vhodný pro turistiku, toulky lesem nebo pro pozorování krajiny.
Záruka:36měsíců.Méně
1 690 Kč
 ks
Fomei7x50 BEATER - OY1714Univerzální dalekohledy klasické konstrukce ZCF, vhodné pro použití v Vícemyslivosti, sportu a turistice. Všechny modely řady BEATER® jsou voděodolné a plněné suchým dusíkem. Silné, zelené pogumování a kovové třmeny tubusů zaručují dalekohledu odolnost při každodenním používání.
Dalekohled 7x50 BEATER je vhodný pro každodenní pozorování přírody v deštivém počasí i za dne. Díky ideální relativní světelnosti je to vhodný pomocník do lesa. Ekonomicky velmi zajímavá varianta pro příznivce myslivosti.
Záruka:36měsícú.Méně
2 890 Kč
 ks
Fomei7x50 LEADER RNV - OY2304ZCF konstrukce, široké zorné pole, vylepšené vidění za šera, čočky K4 + VíceSMC coating, hranoly BaK4, pogumování z tvrzené gumy, popruh+brašna, ideální pro myslivost.
Dalekohledy s robustním černým pogumováním konstruované pro pozorování za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky LEADER R dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu a široké zorné pole. Jsou vhodné pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy.
Záruka:36měsíců.Méně
3 790 Kč
 ks
Fomei8x50 LEADER WR - OY2702Dalekohled pro náročné uživatele vhodný pro lov, sport i turistiku.
VíceVoděodolný dalekohled 8x50 DCF/DF s centrálním ostřením jedním ovládacím prvkem pro dioptrické i ohniskové ostření. Vodoodpudivá vícenásobná povrchová vrstva čoček WR/SMC. Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, který zabraňuje jeho vnitřnímu orosení.
Záruka:36měsíců.Méně
5 890 Kč
 ks
Fomei8x56 ZCF - OY1806Řada hranolových dalekohledů moderního designu je určená pro využití Vícepředevším při lovu. Silné zeleno-černé pogumování napomáhá ochraně při nárazu a maskuje proti vizuálnímu zpozorování. Optický vstup minimálně 56 mm zajišťuje vysokou světelnost dalekohledů. Řada FORESTER je vybavena celoskleněnou optikou s Bak4 hranolem, čočky jsou opatřeny antireflexní vrstvou (MC - MultiCoated) v temně zeleném provedení. Nové střechovité zakrytování konstrukce mechaniky ostření a okulárů dalekohledů umožňuje nosit dalekohled zavěšený na krku s osazenými krytkami i za mírného mrholení. Gumové očnice dalekohledu jsou pružné a umožňují jednoduché zhrnutí pro použití dalekohledu i s nasazenými brýlemi.Záruka:36měsíců.Méně2 790 Kč
 ks
Fomei8x56 LEADER FMC - OY1851Dalekohled LEADER DCF je určen pro náročné uživatele a profesionály. VícePovrchová úprava čoček FMC zajišťuje vysokou ostrost a světelnost optiky dalekohledu v kategorii High resolution. Hranoly vyrobené z materiálu BaK4 jsou rovněž opatřeny povrchem Phace coating. Konstrukce optické soustavy zajišťuje široký úhel záběru. Světelnost optiky LEADER umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách včetně nočního pozorování.
Model 8x56 LEADER je ideální pomocník pro pozorování za zhoršených světelných podmínek s perfektním podáním výstupního obrazu a voděodolným tělem. Optimální dalekohled pro myslivost za dostupnou cenu.
Záruka:36měsíců.Méně
5 790 Kč
 ks
Fomei8x56 LEADER ED FMC - OY1861Dalekohled LEADER PRO ED je určen pro náročné uživatele a profesionály. ED Vícetechnologie + povrchová úprava čoček FMC coating zajišťuje nejvyšší ostrost a světelnost optiky dalekohledu v kategorii High Resolution. Hranoly vyrobené z materiálu BaK4 jsou rovněž opatřeny povrchem Phase coating. Konstrukce optické soustavy zajišťuje široký úhel záběru. Technologie optiky LEADER a velký průměr objektivu (56mm) umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách, včetně nočního pozorování. Tělo dalekohledu je vyrobeno z polycarbonátu, který je pevný a lehčí než hliník.
Model 8x56 LEADER PRO ED umožňuje díky svým vlastnostem pozorování i v nejnáročnějších světelných podmínkách. Jedná se o ideální dalekohled pro myslivost a noční pozorování. Minimální ostřící vzdálenost jsou 3,0 m!
Záruka:60měsíců.Méně
9 390 Kč
 ks
Fomei10x50 LEADER RWP SMC - OY2406Dalekohledy s robustním černým pogumováním konstruované pro pozorování za Vícezhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky LEADER R dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu bez ohledu na počasí. Jsou vhodné pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy.

Model 10x50 LEADER RWP je tou pravou volbou do nepohody. Konstrukce ZCF plněná suchým dusíkem v kombinaci s voděodolnou úpravou je ideálním nástrojem pro obeznávání zvěře a turistiku za jakéhokoli počasí. Jeho hlavními benefity jsou vysoká světelná propustnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Desetinásobné zvětšení umožňuje pohodlné pozorování na větší vzdálenosti.
Záruka:36měsíců.Méně
6 490 Kč
 ks
Fomei10x50 LEADER WR - OY2703Dalekohled LEADER WR uspokojí i náročné uživatele, je vhodný pro lov, sport Vícenebo turistiku. Díky velkému zvětšení, vysoké světelnosti a nízké hmotnosti se ideálně hodí, jako dalekohled pro ornitologii.
Voděodolný dalekohled 10x50 DCF/DF s centrálním ostřením jedním ovládacím prvkem pro dioptrické i ohniskové ostření. Vodoodpudivá vícenásobná povrchová vrstva čoček WR/SMC. Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, který zabraňuje vnitřnímu orosení.
Záruka:36měsíců.Méně
6 490 Kč
 ks
Fomei10x42 LEADER PRO ED FMC - OY1862Dalekohled DCF konstrukce pro náročné uživatele, patřící do kategorie High VíceResolution. Polykarbonátové tělo zabezpečuje vysokou pevnost, plnění suchým dusíkem voděodolnost a prachuvzdornost. Optika využívá ED skel, BaK4 hranolů a Phase MC-multicoating.
Model 10x42 LEADER PRO ED je ideální pro myslivost na šoulačky, obeznávání zvěře, pro náročné turisty a pro toulky za dne i za šera. Ideální také pro ornitologii. Dalekohled ostří již od 2m!
Záruka:60měsíců.Méně
7 990 Kč
 ks

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.