Logo Gold partner
GOLD PRODEJNA
Partner České zbrojovky, a. s.

FOTOPASTI

Tyto stránky obsahují zboží, které je dle zákona o regulaci reklamy určeno ke shlédnutí pouze subjektům splňujícím podmínky zákona č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu.

Stiskem tlačítka Souhlasím potvrzujete, že jste jste osoba starší 18 let či právnická osoba.

BUNATY • SG • VŠECHNO

FOTOPASTI

typznačkamodelvýbavacenasklademkoupit
Fotopast bez GSMSGSG5702 600 Kč
 ks
Fotopast s GSMBUNATYBUNATY FULL HD + GSMNovinka 2015/16. Fotopast s GSM modulem a podporou GPRS , odesílá fotografie na Víceemail nebo mobilní telefon! Velká kvalitní antena s polohovacím kloubem pro příjem GSM signálu. Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast BUNATY pracuje! Navíc se anténa díky polohovacímu klubu dá zklopit a máte tak možnost lépe fotopast maskovat! To nejlepší s gsm na zloděje a zvěř bez kompromisu! Vyrobeno pro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál!! Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti
Paměťová karta 8 GB součástí baleníMéně
7 200 Kč
 ks
Fotopast bez GSMBUNATYBUNATY FULL HDNovinka roku 2015/16. To nejlepší na zloděje a zvěř bez kompromisu! Vyrobeno Vícepro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál! Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti.
Paměťová karta 8GB součástí balení.Méně
5 290 Kč
 ks

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.