Logo Gold partner
GOLD PRODEJNA
Partner České zbrojovky, a. s.

FOTOPASTI

Tyto stránky obsahují zboží, které je dle zákona o regulaci reklamy určeno ke shlédnutí pouze subjektům splňujícím podmínky zákona č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu.

Stiskem tlačítka Souhlasím potvrzujete, že jste jste osoba starší 18 let či právnická osoba.

Bowning • Browning • BUNATY • SG • VŠECHNO

FOTOPASTI

typznačkamodelvýbavacenasklademkoupit
Fotopast bez GSMBowningRecon Force Full HDPerfektně dílensky zpracovaná fotopast tak, aby odolala nejnáročnějším Vícepodmínkám! Na první pohled Vás zaujme zadní opěrný díl, který je zhotoven z kovu! Fotopast oproti stejně velkým modelům jiných značek je mnohem těžší a bytelnější což svědčím o tom, že firmě BROWNING záleží v první řadě na kvalitě zpracování a na dlouhé životnosti! Rozlišení fotek 10 MP s dosahem nočního přísvitu o vlnové délce 840nm více jak 25 metrů.Méně4 990 Kč
 ks
Fotopast bez GSMSGSG5702 600 Kč
 ks
Fotopast bez GSMBrowningBROWNING Dark Ops HDNoční fotografie z fotopastí Browning patří mezi nejlepší na světe!
VíceFotopast s 3D maskováním extra malých rozměrů 11x 8 x 6cm díky kterým snadno fotopast ukryjete! Fotopast používá zcela neviditelný přísvit o vlnové délce 940nm s dosahem za úplné tmy více jak – 15 metrů - ideální na zloděje a na ochranu majetku, ale i na sledování zvěře! fotopast s integrovaným barometrem ! Údaj o poklesu a vzestupu atmosférického tlaku je uveden na otisku razítka na fotografii – máte tak novou možnost vysledovat chování zvěře ! Přesto, že je fotopast o cca 20% menší než ostatní oblíbené fotopasti jako například Acorn je fotopast oproti těmto fotopastem cca o 20% těžší což opět svědčí o tom, že důraz na kvalitu zpracování a použití pevných odolných dílů je pro značku BROWNING na prvním místě! Rozlišení fotografií 8MP a video se zvukem v rozlišení HD! Rychlost spouště 0,67s s možností nastavení až 4 snímků během 2 sekund zajistí, že Vám opravdu nic neunikne. Jedna z celosvětově nejprodávanějších fotopastí BROWNING !
Paměťová karta 8GB součástí balení.Méně
5 690 Kč
 ks
Fotopast bez GSMBrowningBROWNING Spec Ops Full HDNEJKVALITNĚJŠÍ FOTKY V NOCI se zcela neviditelným snímáním ! Profi fotopast. VíceTo nejlepší od značky BROWNING na zloděje, ochranu majetku a na zvěř!
fotopast s integrovaným barometrem ! Údaj o poklesu a vzestupu atmosférického tlaku je uveden na otisku razítka na fotografii – máte tak novou možnost vysledovat chování zvěře ! Fotopast používá zcela neviditelný noční přísvit o vlnové délce 940nm s dosahem v noci více jak 20 metrů! To nejlepší od značky BROWNING na zloděje, ochranu majetku a na zvěř! Zadní opěrná část fotopasti je vyrobena z kovu a celé zpracování odpovídá značce BROWNING – použity jen ty nejlepší díly, které zajistí dlouho životnost s možností nasazení v těch nejnáročnějších podmínkách! Fotopast s 3D maskováním! Rozlišení fotografií 10MP a video se zvukem v rozlišení FULL HD a délce až 2 minut! Rychlost spouště 0,67s s možností nastavení až 4 snímků během 2 sekund zajistí, že Vám opravdu nic neunikne. KVALITA BROWNING!
Paměťová karta 8GB součástí balení.Méně
5 490 Kč
 ks
Fotopast bez GSMBrowningBROWNING Spec Ops PlatinumNA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! Absolutně nejlepší fotopast jaká kdy byla na trhu! VíceZnačková fotopast americké firmy BROWNING pro ty nejnáročnější uživatele! Fotografie a videa z této fotopasti překonávají vše co dosud znáte! Podívejte se na youtube kde naleznete videa z této fotopasti a porovnejte kvalitu! Noční fotografie jsou dokonalé! Velký barevný displej logicky umístěný na přední straně fotopasti. Video ve FULL HD kvalitě 1920 x 1080 ! Automatické přemazávání starých záběrů při zaplnění sd karty! sekvence až 4 fotografií těsně za sebou v rozmezí 2 sekund zajistí, že vám opravdu nic neunikne! Zádní opěrná část fotopasti vyrobena z kovu! Preciznost a kvalita BROWNING. Profi FOTOPAST!
Paměťová karta 8GB součástí balení.Méně
6 690 Kč
 ks
Fotopast s GSMBUNATYBUNATY FULL HD + GSMNovinka 2015/16. Fotopast s GSM modulem a podporou GPRS , odesílá fotografie na Víceemail nebo mobilní telefon! Velká kvalitní antena s polohovacím kloubem pro příjem GSM signálu. Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast BUNATY pracuje! Navíc se anténa díky polohovacímu klubu dá zklopit a máte tak možnost lépe fotopast maskovat! To nejlepší s gsm na zloděje a zvěř bez kompromisu! Vyrobeno pro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál!! Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti
Paměťová karta 8 GB součástí baleníMéně
7 490 Kč
 ks
Fotopast bez GSMBUNATYBUNATY FULL HDNovinka roku 2015/16. To nejlepší na zloděje a zvěř bez kompromisu! Vyrobeno Vícepro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál! Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti.
Paměťová karta 8GB součástí balení.Méně
5 290 Kč
 ks

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.