Logo Gold partner
GOLD PRODEJNA
Partner České zbrojovky, a. s.

DLOUHÉ FLOBERTKY

Tyto stránky obsahují zboží, které je dle zákona o regulaci reklamy určeno ke shlédnutí pouze subjektům splňujícím podmínky zákona č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu.

Stiskem tlačítka Souhlasím potvrzujete, že jste jste osoba starší 18 let či právnická osoba.

Spielberg Brno • VŠECHNO

DLOUHÉ FLOBERTKY

typznačkamodelráževýbavacenasklademkoupit
Puška jednoranováSpielberg Brno200 F6 mm Flobert / 7,5JJednoranná dlouhá puška s drážkovanou hlavní o délce 495mm, pevná mířidla, Víceprecizně zpracovaná pažba od českého výrobce Klinsky.
Mechanismus přebíjení pákou s 90°otočným systémem je spolehlivé řešení i pro malorážkové zbraně. Manuální pojistka proti náhodnému výstřelu otočením bicího systému o 45°. Pažba jde velice rychle demontovat, celá drží na jednom šroubku, který je opatřen velkým úchytem, takže není potřeba používat nářadí.

Používat pouze náboje 6mm ME Flobert ( s kuličkou).

Výkon 7,5J, prodejné od 18ti let.

Technické parametry:
Výrobce: Spielberg Brno
Model: flobertka 200F 6mm černá
Ráže: 6mm
Montážní lišta: 10mm
Materiál pažby: Bukové dřevo
Délka hlavně: 495mm
Délka: 925mm
Hmotnost: 1,85kgMéně
Puška jednoranováSpielberg Brno200 F6 mm FlobertJednoranná puška s válcovým odsuvným závěrem. Ráže 6mm Flobert. Mechanická Vícemířidla se stranovou korekcí. Rybinová drážka šíře 10mm pro montáž optického zaměřovače. Povrchová úprava černění. Pažba je vyrobena z bukového dřeva.

Celková délka 950 mm.

Délka hlavně 495mm (protlačovaná, 12 drážek).

Váha 1,7kg.

V ráži 6mm Flobert je tento model prodejný volně bez zbrojního průkazu na občanský průkaz ale s nutností ohlášení na policii. Závit na hlavni na umístění moderátoru hluku. Flobertky nejdou již zasílat poštou a proto je nutné osobní převzetí na prodejně.Méně
9 000 Kč
 ks

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.